У Кремлі заперечили наявність компромату на Трампа

Копирайт изображения Getty Images

Речник російського президента Дмитро Пєсков заперечив інформацію про те, що у Кремля є компромат на обраного президента США Дональда Трампа.

"Це повна нісенітниця. Кремль не займається збором компромату", - цитує пана Пєскова російська агенція ТАСС.

Відповідаючи на питання BBC, прес-секретар Володимира Путіна підкреслив, що у Кремля немає компромату і на суперницю пана Трампа на виборах Гілларі Клінтон.

Таку інформацію Дмитро Пєсков охарактеризував як спробу нашкодити відносинам між Росією і США.

"Кремль не займається збором компромату. Кремль, президент займається вибудовуванням відносин з нашими зарубіжними партнерами", - додав речник.

Компрометуючі матеріали

Раніше одразу кілька американських видань повідомили з анонімними посиланнями на чиновників, що минулого тижня розвідка передала Дональду Трампу короткий виклад непідтверджених і компрометуючих матеріалів про нього, які нібито має Росія.

Копирайт изображения Twitter

Сам Дональд Трамп назвав повідомлення американських ЗМІ "політичним полюванням на відьом".

Без згадки цих матеріалів пан Трамп написав у Twitter великими літерами: "Фейкові новини - цілковите політичне полювання на відьом!"

Раніше голова Федерального бюро розслідувань Джеймс Комі на слуханнях в сенаті заявив, що російські хакери атакували ресурси не тільки Демократичної, а й Республіканської партії, членом якої є Дональд Трамп.

Минулого тижня Дональд Трамп отримав звіт американської розвідки, де містилися твердження, що російський президент Володимир Путін дав команду організувати кампанію, яка мала би вплинути на результати виборів в США.

Новини на цю ж тему