Трамп пообіцяв бути з Путіним "жорсткішим" за Клінтон

Дональд Трамп Копирайт изображения AFP

Обраний президент США Дональд Трамп заявив, що не знає, чи вийде у нього налагодити відносини з президентом Росії Володимиром Путіним. Про це він розповів на прес-конференції.

"Росія поважатиме нашу країну", - зазначив пан Трамп.

Коментуючи висновки спецслужб США про причетність російської влади і особисто Путіна до кібератаки та втручання в американську виборчу кампанію, пан Трамп заявив, що хакерські атаки здійснює не тільки Росія, ба навіть Китай. Він також пообіцяв вжити заходів щодо захисту країни від хакерських атак.

"У нас є кращі в світі фахівці з комп'ютерних технологій. Ми будемо працювати над тим, щоб забезпечити захист", - сказав він.

Водночас, пан Трамп знову відкидає наявність відносин із Росією. Він зазначив, що відносини з Володимиром Путіним є "активом".

"Я не знаю, чи вдасться мені налагодити відносини з Путіним. Може, не вдасться. Але якщо ні, то як ви думаєте, чи могла б Хілларі [Клінтон] бути жорсткішою з Путіним, ніж я? Я буду жорсткішим", - запитав пан Трамп.

Він знову наголосив, що не має спільних справ з Росією, але зазначив що "міг би дуже легко займатися бізнесом в Росії, але я вважаю, що це був би конфлікт інтересів".

Пан Трамп також додав, що його два сини будуть керувати його бізнесом, а сам він не братиме участі в цьому процесі.

Обраний президент також пообіцяв виконати свою передвиборчу обіцянку побудувати "стіну" на кордоні з Мексикою. Він підкреслив, що Мексика буде відшкодовувати витрати Америки.

Новини на цю ж тему