BBC розслідує "злив" третього епізоду "Шерлока"

Копирайт изображения BBC / HARTSWOOD FILMS
Image caption Шерлока Холмса в сучасній адаптації оповідань сера Артура Конан-Дойля грає британський актор Бенедикт Камбербетч, а доктора Ватсона грає зірка "Хоббіта" Мартін Фрімен

ВВС офіційно заявила, що веде розслідування витоку в інтернет третього епізоду четвертого сезону телесеріалу "Шерлок". Російський Перший канал, який має права на показ серіалу в РФ, уже заявив, що підозрює в інциденті хакерів.

"BBC Worldwide дуже серйозно ставиться до порушення нашої суворої системи безпеки, і ми ініціювали повне розслідування того, як стався цей витік", - йдеться у заяві комерційного підрозділу корпорації, який займається поширенням серіалу.

Перший канал Росії також повідомив, що перебуває в тісному контакті з ВВС та намагається виявити джерело матеріалів, викладених в інтернет.

"За попередньою версією, причиною була хакерська атака. Повною інформацією про інцидент Перший канал буде готовий поділитися з колегами після закінчення розслідування", - йдеться у заяві російського телеканалу.

Епізод під назвою "Остання справа" (Last Problem) у російській озвучці з'явився в мережі за кілька годин до офіційного виходу в телеефір на території Великої Британії.

На офіційній сторінці серіалу у Twitter творці "Шерлока" закликали глядачів не cкачувати і не поширювати нелегальну версію останньої серії.

Рейтинг заключної серії четвертого сезону серіалу в Британії став найнижчим за всю його історію.

Фінальний епізод зібрав середню аудиторію в 5,9 млн людей, тоді як першу серію "Шість Тетчер" 1 січня подивилися близько 8,1 млн глядачів.

Утім, як заявив сценарист і продюсер серіалу Стівен Моффат, він не виключає появи нового, п'ятого сезону "Шерлока".

Також на цю тему

Новини на цю ж тему