Трамп у Twitter сплутав свою доньку Іванку з іншим користувачем

Іванка Трамп і татко Копирайт изображения EPA
Image caption Іванка Трамп активно брала участь в передвиборній кампанії свого батька

Обраний президент США Дональд Трамп опублікував у Twitter запис, в якому замість акаунту його доньки Іванки згаданий акаунт іншої жінки.

Іванка Маїч розповіла BBC, що її чоловіка розбудили о шостій годині ранку журналісти і сказали, що пан Трамп згадав її в Twitter.

У своєму мікроблозі обраний президент процитував пост іншого користувача, який схвально відгукнувся про його дочку.

Копирайт изображения TWITTER
Image caption "Іванка Трамп - сильна жінка зі справжнім характером і класом", - йдеться у записі, який ретвітнув президент Трамп.

Та замість акаунта Іванки Трамп - @IvankaTrump, там написали інше ім'я користувача - @Ivanka, під яким зареєстрована пані Маїч.

Користувачі швидко зрозуміли, що у записі є помилка, а пані Маїч написала пану Трампу відповідь.

Копирайт изображения TWITTER
Image caption "Ви - людина із великою відповідальністю. Раджу вам уважніше вести Twitter і приділяти більше уваги проблемам клімату", - написала у відповідь Іванка Маїч.

"Я спустилася перевірити свій телефон, і побачила там стільки повідомлень! Це так незвично для мене - спілкуватися з ITV і BBC по 45 хвилин на день", - говорить пані Маїч.

Жінка зізнається, що у Twitter її неодноразово плутали з дочкою Трампа, але такий резонанс був уперше.

"Іванка - звичайне і дуже популярне слов'янське жіноче ім'я. Інколи мене також плутають із угорською компанією Ivanka Сoncrete", - каже пані Маїч.

Вона зазначила, що рідко користується Twitter і ще не вирішила, чи варто їй змінити ім'я користувача.

"Я зареєструвалася у Twitter в 2007 році. Все змінюється, і коли ти створюєш аккаунт, то не думаєш про те, що одного дня батько Іванки Трамп стане президентом", - додала пані Маїч.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему