Путін: автори "компромату" на Трампа - "гірші за повій"

Матрешки Копирайт изображения Getty Images

Президент Росії Володимир Путін назвав повідомлення про збір російськими спецслужбами компромату на обраного президента США Дональда Трампа "очевидною фальшивкою і маячнею".

На його думку, автори цих повідомлень "гірші за повій".

За словами російського президента, він не знайомий із Трампом і ніколи з ним не зустрічався, тому у нього немає причин ані захищати його, ані нападати на нього. Він також нагадав, що в Росію пан Трамп приїжджав задовго до того, як вирішив балотуватися в президенти.

"Це був просто бізнесмен, один із найбагатших людей Америки. Невже хтось думає, що спецслужби ганяються за кожним американським мільярдером? Звісно ні, це просто повна маячня", - так прокоментував Путін повідомлення про те, що у російських спецслужб є компромат на Трампа.

Російський президент також сумнівається, що Трамп справді міг запрошувати у свій номер в російському готелі повій, як про це заявляють прихильники версії про існування у Росії компромату на обраного президента.

"Це доросла людина і, крім того, людина, яка багато років займалася організацією конкурсів краси. Він спілкувався з найкрасивішими жінками світу. Я насилу можу уявити, що він побіг у готель зустрічатися з нашими дівчатами зі зниженою соціальною відповідальністю", - сказав Путін.

Тема "повій"

На думку російського президента, в США, попри завершення виборів, триває гостра політична боротьба, учасники якої хочуть підірвати легітимність обраного президента і зашкодити йому виконувати передвиборчі обіцянки.

"Таке враження, що вони, потренувавшись у Києві, готові у себе в Вашингтоні Майдан організувати, тільки б не дати Трампу вступити на посаду", - вважає Путін.

Він додав, що проституція - "потворне соціальне явище", але автори повідомлень про компромат на Трампа навіть "гірші за повій".

Про самих же московських повій Путін сказав, що вони "найкращі у світі".

Дональд Трамп у листопаді виграв президентські вибори, випередивши кандидатку від демократів Гілларі Клінтон. Його інавгурація відбудеться 20 січня.

Трампа називали проросійським кандидатом, а однією з його передвиборчих обіцянок було налагодити відносини США з Росією.

Представники Демократичної партії неодноразово критикували Трампа за таку позицію. Крім того, американські спецслужби звертали увагу на те, що в хід передвиборчої кампанії втручалися хакери. На думку фахівців, ці хакери діяли з Росії в інтересах Трампа.

Минулого тижня американські ЗМІ опублікували доповідь, імовірно, складену колишнім співробітником британської розвідки. У ній ішлося про те, що у російських спецслужб є компромат на Трампа, отриманий під час його візиту в Росію.

Автор документу стверджував, що, приїхавши до Росії ще до свого рішення балотуватися в президенти, Трамп запрошував до себе в номер повій, а російські спецслужби це зняли. Жодних доказів на підтримку цієї версії в документі не було.

Крім того, після публікації доповіді з'ясувалося, що як мінімум ця сцена, описана в доповіді, раніше була вигадала і опублікована користувачем анонімного інтернет-сервісу 4chan. Деякі нузгодженості виявили і в інших частинах доповіді.

Новини на цю ж тему