Напередодні інавгурації Трамп пообіцяв об'єднати Америку

Трамп з родиною та гостями Копирайт изображения Reuters
Image caption Майбутня перша леді Меланія Трамп з'явилася разом з чоловіком на концерті біля меморіалу Лінкольна

Обраний президент США Дональд Трамп під час концерту у Вашингтоні, що проходив напередодні його інавгурації, пообіцяв виборцям об'єднати Америку.

"Ми маємо намір об'єднати країну ... Ми хочемо зробити Америку великої для всього народу. Для всіх і кожного у всій нашій країні", - сказав пан Трамп наприкінці двогодинного концерту.

Виступаючи з промовою на сходах меморіалу Лінкольна, пан Трамп пообіцяв американцям зміни, зокрема створення нових робочих місць, зміцнення кордонів та посилення армії.

Копирайт изображения Reuters

Серед гостей на концерті були присутні актор Джон Войт та соул-співак Семюель Девід Мур.

До початку концерту Дональд Трамп відвідав Арлінгтонське національне кладовище в передмісті Вашингтона, де поховані 200 тисяч ветеранів різних війн, в яких брали участь США.

Обраний президент прибув до Вашингтона у четвер. Він зупинився у готелі Trump International, який знаходиться в кількох кварталах від Білого дому і належить самому пану Трампу.

Копирайт изображения Getty Images

На офіційному сніданку, на який були запрошені члени майбутньої адміністрації президент, Дональд Трамп з'явився разом зі своєю дружиною Меланією.

Майбутня перша леді також з'явилася разом з чоловіком на концерті біля меморіалу Лінкольна.

Меланія Трамп була небагатослівна. "Спасибі всім за підтримку. Завтра ми починаємо роботу. Попереду у нас багато відповідальності. Ми зробимо Америку знову великою", - повторила майбутня перша леді девіз чоловіка, звертаючись до присутніх на концерті.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему