Сценаристку NBC відсторонили від роботи через твіт про сина Трампа

Трамп з сином Берроном Копирайт изображения Getty Images
Image caption Трамп з сином Берроном

Сценаристку програми Saturday Night Live на каналі NBC відсторонили від роботи після публікації твіту про сина президента США Дональда Трампа, 10-річного Беррона, повідомляють американські ЗМІ.

За інформацією джерел серед керівництва програми, Кеті Річ відсторонили від роботи на невизначений термін.

У п'ятницю Річ написала в своєму Twitter "Беррон [Трамп] буде першим в цій країні шкільним стрільцем на домашньому навчанні".

У соцмережах відразу ж почали з'являтися численні критичні коментарі на адресу сценаристки і заклики звільнити її. До захисників Беррона долучилася і дочка колишнього президента США Челсі Клінтон.

Копирайт изображения Twitter
Image caption "Беррон Трамп, як і всі діти, заслуговує на шанс просто бути дитиною. Захист кожної дитини також означає протистояння політиці президента США, яка шкодить дітям", - написала Челсі Клінтон

"Про жодну дитину не можна говорити в такій манері", - зазначив один з коментаторів у Facebook.

Копирайт изображения Twitter
Image caption "Я щиро перепрошую за бездушний твіт. Я дуже шкодую про свій вчинок і образливі слова. Це те, що не можна вибачити, мені шкода", - написала Кеті Річ

Після цього Річ видалила свій запис і заблокувала акаунт. Однак слідом за цим вона опублікувала твіт з вибаченнями на адресу Беррона.

За останні кілька місяців в програмі Saturday Night Live з'явилося кілька випусків з пародіями на Трампа. Сам він назвав їх несмішними, а гру акторів - огидною.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему