МОЗ оголосило конкурс на головного лікаря "Охматдиту"

Охматдит

Автор фото, УНІАН

Міністерство охорони здоров'я оголосило конкурс на посаду головного лікаря національної дитячої лікарні "Охматдит".

Головлікаря цієї лікарні за відкритим конкурсом обиратимуть вперше, наголосили у МОЗ. Термін контракту з попереднім керівником завершився.

Кандидат на посаду повнен зокрема мати вищу освіту за спеціальністю "Медицина", сертифікат лікаря-спеціаліста, стаж роботи на керівних посадах щонайменше 5 років та вільно володіти українською мовою.

"Ми створили усі умови для проведення максимально прозорого конкурсу на цю посаду і сподіваємося, що така традиція стане правилом для усіх майбутніх призначень керівників закладів", - зазначила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Напередодні Печерський райсуд Києва зняв арешт із майже 60 мільйонів гривень на рахунках державного підприємства "Укрмедпроектбуд", які, за словами виконувачки обов'язків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, намагалися вкрасти під час будівництва лікарні "Охматдит". Гроші мають повернути до бюджету.

Той самий суд втілку минулого року арештував двох колишніх директорів ДП "Укрмедрпроектбуд" і ТОВ "Укрпрофмед", яких ГПУ підозрює у причетності до заволодіння бюджетними коштами в особливо великих обсягах при будівництві в "Охматдиті".

Будівництво споруди, в яку має переїхати Центр дитячої онкогематології і ще 22 відділення "Охматдиту", почали в 2011-му, але потім припинили через брак грошей: вони перестали надходити ще у жовтні 2013 року.

У 2015-му роботи відновили.

В середині січня цього року віце-прем'єр Володимир Кістіон провів виїзну нараду на будівельному майданчику нового корпусу і заявив, що будівельні роботи відбуваються за графіком.

Прем'єр Володимир Гройсман у четвер сказав, що перед урядом зараз стоїть завдання - відкрити новий корпус у 2017-му році.