Помер британський актор Джон Гарт

Джон Гарт Копирайт изображения Getty Images

У віці 77 років помер британський актор сер Джон Гарт, повідомив його агент.

Кінозірка, відома своїми ролями у таких фільмах, як "Чужий", "Людина-слон", "Гаррі Поттер" і "Доктор хто", продовжував працювати, попри те, що 2015 року у нього виявили рак підшлункової залози.

Нещодавно він знявся в ролі священик у фільмі "Джекі" - біографічній стрічці про дружину президента США Джона Кеннеді.

Актор дебютував на екрані в мелодрамі "Дикі й спраглі" 1962 року.

За свою кар'єру Гарт прославився різноманітністю смертей своїх екранних персонажів. На відеохостингу YouTube розміщено відео, де зібрані 40 екранних смертей артиста.

"Я дійшов до того, що мої діти вже не питають, чи помер я в своєму новому фільмі, а цікавляться, як саме помер", - розповідав він.

Артиста двічі номінували на "Оскар". Водночас він виступав і на театральній сцені - Гарт входив до трупи "Королівської шекспірівської компанії".

Однією з найбільш визнаних критиками кіноролей актора є роль у стрічці "Людина-слон" Девіда Лінча, де на грим Гарта, який грав головну роль, часом йшло до восьми годин на знімальний день.

Протягом останніх років він продовжував активно зніматися, з'явивишись на екрані в апокаліптичній драмі "Меланхолія", в романтичному травелозі про вампірів "Виживуть лише коханці", в постапокаліптичному трилері "Крізь сніг".

Цього року на екрани повинні вийти три фільми з його участю.

Новини на цю ж тему