У Британії ініціювали петицію проти того, щоб королева прийняла Трампа

Image caption Автори петиції вважають, що офіційний прийом Дональда Трампа королевою може поставити її у незручне становище

На сайті британського парламенту, де публікуються офіційні звернення для розгляду депутатами і урядом, з'явився текст нової петиції щодо заборони президенту США Дональду Трампу на в'їзд в країну і прийом у Королеви.

Автори обґрунтовують свою пропозицію "жіноненависницькими поглядами" Трампа і його "вульгарною поведінкою", що, на їхню думку, перекреслює для 45-го президента США всі можливості для офіційного прийому королевою Єлизаветою або принцом Уельським Чарльзом.

У тексті звернення йдеться, що такий прийом може поставити королеву в незручне становище.

Водночас петиція не виключає можливості приїзду Дональда Трампа в Британію у рамках звичайного робочого візиту, без зустрічі з членами королівської сім'ї.

За встановленими правилами, якщо під петицією підписується більше 10 тисяч осіб, уряд зобов'язаний опублікувати офіційну реакцію на неї. А якщо петиція набирає понад 100 тисяч підписів, парламент може розпочати дебати по цьому питанню.

Лише за кілька годин після публікації тексту число голосів, поданих за петицію, вже перевищило 80 тисяч. Наразі її підписало вже більше 200 тисяч людей.

Новини на цю ж тему