Гройсман відвідав Авдіївку під час обстрілів

Прем'єр заявив, що ситуація у місті складна, але повністю контрольована, відновлення постачання електроенергії неможливе без припинення вогню Копирайт изображения facebook.com/volodymyrgroysman
Image caption Прем'єр заявив, що ситуація у місті складна, але повністю контрольована, відновлення постачання електроенергії неможливе без припинення вогню

Прем'єр Володимир Гройсман у вівторок відвідав Авдіївку, де четвертий день тривають обстріли. Про це повідомив начальник поліції у Донецькій області В'ячеслав Аброськін.

"Сьогодні під час обстрілів з нами був прем'єр Володимир Гройсман… спілкувався з мешканцями Авдіївки. Підходив до людей прямо на вулиці та питав "що їх турбує найбільше"…Було вже доволі темно на вулиці. Люди були здивовані", - написав у Facebook пан Аброськін в ніч з вівторка на середу.

Пан Гройсман відвідав пункт обігріву у місті, зустрічався з головою Донецької ОВЦА Павло Жебрівським, головним лікарем міської лікарні та керівником підрозділу "Води Донбасу".

Копирайт изображения facebook.com/volodymyrgroysman

Прем'єр заявив, що ситуація у місті складна, але повністю контрольована, відновлення постачання електроенергії неможливе без припинення вогню.

"Самі мешканці не вважають існуючу ситуацію небезпечною. Кажуть, що вже звикли так жити за два роки війни. Тільки хвилюються аби було опалення", - розповів керівник поліції.

За даними прес-центру АТО, вночі в районі Авдіївки бойовики випустили по українських позиціях близько сотні "Градів". Мешканці міста розповідали ВВС Україна про влучання снарядів у житлові будинки.

Бойовики звинувачують в обстрілах українських військових.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему