Під Авдіївкою обстрілюють ремонтні бригади - Аваков

АТО Копирайт изображения ДСНС України

Піротехнічні групи ДСНС та бригади енергетиків, які мали полагодити лінії електропередачі під Авдіївкою, потрапили під обстріл, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Люди лежать на землі. Поранених та загиблих немає", - написав він у Twitter.

Про "хаотичну стрілянину по бригаді електромонтажників" також повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Працівники змушені були залягти, рятуючись від пострілів. Ремонтники не дійшли орієнтовно 300 метрів до місця можливого пориву ЛЕП", - написав він у Facebook.

Раніше пан Жербівський повідомив, що російська сторона в СЦКК надала Києву письмове підтвердження гарантій припинення вогню, і ремонтні бригади вийшли на місце розриву лінії електропередачі.

У неділю через обстріли було знеструмлено фільтрувальну станцію і завод "Коксохім", який забезпечував теплом Авдіївку.

В місті розгорнули пункти обігріву та встановили польові кухні. Влада Маріуполя заявила про готовність прийняти у себе кілька сотень людей з Авдіївки, зазначив пан Жебрівський.

Як повідомила у середу вдень ДСНС, температура повітря в помешканнях Авдіївки становить 15 градусів. Водопостачання мешканців міста здійснюються по графіку двічі на добу.