Розслідування щодо Фійона поширять і на його дітей

Деякі члени Республіканської партії пана Фійона закликали його вийти з передвиборчих перегонів, а інші стали на його захист Копирайт изображения Reuters
Image caption Деякі члени Республіканської партії пана Фійона закликали його вийти з передвиборчих перегонів, а інші стали на його захист

Французькі прокурори розширили розслідування щодо кандидата у президенти Франсуа Фійон, включивши у нього виплати, які одержували двоє його дітей. Стосовно пана Фійона проводять попереднє розслідування за підозрою у розтраті державних коштів.

Він опинився у центрі скандалу після повідомлень, що його дружина Пенелопа буцімто роками отримувала великі суми коштів на фіктивному робочому місці.

Франсуа Фійон наполягає на тому, що його дружина справді працювала його помічником, а не просто отримувала зарплату в 7 тисяч євро.

Назка політиків уже закликала пана Фійона відмовитися від участі в перегонах.

Його позиції похитнулися ще більше, коли французьке телебачення повідомило, що покаже частину інтерв'ю його дружиною від 2007 року, в якому вона розповіла британським ЗМІ, що ніколи не працювала помічницею чоловіка.

Копирайт изображения EPA
Image caption Скандал зосередився на дружині пана Фійона Пенелопі

Тепер слідчі, за очікуваннями, проаналізують платежі у понад 80 тисяч євро, які Марі і Чарльз Фійони отримали, коли з 2005 по 2007 рік їхній батько був сенатором.

За словами пана Фійона, його діти отримували кошти як юристи за конкретні завдання. Втім, на той час жоден з них не був кваліфікованим юристом. Водночас видання Le Canard Enchaine стверджує, що вони отримували платню не за завдання, але за працевлаштування на повний робочий день.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему