Інтерв'ю Трампа: з Росією краще дружити

Копирайт изображения Getty Images

Президент США Дональд Трамп в інтерв'ю американському телеканалу Fox News розповів про своє бачення відносин з Росією.

Зокрема про президента РФ Володимира Путіна він зазначив: "Я його поважаю. Я поважаю багатьох людей, але це не означає, що у мене з ними хороші стосунки".

Після того як ведучий назвав Путіна "вбивцею", Трамп сказав: "Вбивць багато. У нас [також] багато вбивць. Ви думаєте, що наша країна така вже й невинувата?"

Дональд Трамп потім додав, що для США було б краще, якби відносини з Росією були хорошими: "Думаю, що з Росією краще дружити, ніж навпаки".

"Якщо Росія допомагає нам боротися з ІДІЛ, а це велика боротьба, і з ісламським тероризмом у всьому світі, то це добре", - додав президент США

Повна версія його інтерв'ю транслюватиметься пізніше у неділю.

Дональд Трамп не вперше висловлюється подібним чином. У 2015 році в телевізійному інтерв'ю ведучий сказав йому, що президент Путін, за його словами, "вбиває незгодних з ним журналістів".

"Я думаю, що наша країна теж багато кого вбиває", - відповів тоді пан Трамп. Він також неодноразово говорив, що США виграли б від співпраці з Росією.

Тим часом російський міністр закордонних справ Сергій Лавров в недільному інтерв'ю австрійської журналу Profil заявив про те, що риторика Трампа дає надію на покращення двосторонніх відносин.

За словами російського міністра, Москва уважно стежила за висловлюваннями Дональда Трампа під час передвиборної кампанії.

"Заявлена ​​ним позиція про необхідність вибудовування нормального діалогу між нашими країнами дає деяку надію на позитивний розвиток двосторонніх відносин", - наголосив Сергій Лавров.

У суботу ввечері Дональд Трамп вперше поспілкувався телефоном з українським президентом Петром Порошенком.

Прес-служба українського лідера повідомила, що він подякував Дональду Трампу "за тверду підтримку суверенітету та територіальної цілісності України".

Новини на цю ж тему