Після указу Трампа США анулювали 100 тисяч віз

Протести в Сан-Франциско Копирайт изображения EPA
Image caption Указ Трампа викликав протести в цілому світі

Понад 100 тисяч американських віз анульовано за тиждень, що минув після указу президента США Дональда Трампа про тимчасову заборону на в'їзд до країни громадянам семи країн з переважно мусульманським населенням.

Про це заявив юрист, який представляє інтереси американського уряду, відповідаючи на питання судді під час слухань у федеральному суді в штаті Вірджинія.

При цьому нікому з людей з постійним дозволом на проживання, що поверталися до США, не було відмовлено у в'їзді, підкреслив він.

Урядовий юрист виступав під час слухання позову, поданого двома братами з Ємену, які прилетіли до США в минулу суботу. Незважаючи на те, що у них був тимчасовий дозвіл на проживання, їх відразу ж посадили на зворотний рейс до Ефіопії, передає СNN.

"Число 100 тисяч забирає повітря з моїх легенів". - заявив в суді юрист з Центру правової допомоги, який представляє інтереси братів.

Президент США Дональд Трамп підписав указ про міграційну політику, який, серед іншого, припиняє прийом Сполученими Штатами біженців з інших країн, тиждень тому. Указ, за ​​його словами, покликаний не допустити в країну "радикальних мусульманських терористів".

Згідно з указом, для громадян Судану, Ємену, Лівії, Сомалі, Іраку, Ірану і Сирії введено 90-денну заборону на в'їзд до Сполучених Штатів.

З президентського указу Трампа також випливає, що прийом сирійських біженців в США припиняється на невизначений термін, а програма прийому біженців з інших країн буде заморожена на 120 днів.

Указ викликав гостру критику в тому числі правозахисників і закордонних політиків.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему