Стюардеса врятувала жертву торгівлі людьми завдяки записці

Шеліа Федрик Копирайт изображения SHELIA FEDRICK

Стюардеса авіакомпанії Alaska Airlines врятувала дівчинку від торговця людьми, залишивши записку в туалеті літака.

Шеліа Федрік розповіла журналістам, що занепокоїлася одразу, коли побачила в літаку розпатлану дівчинку поруч з добре вбраним чоловіком.

Дівчинка-підліток виглядала так, "ніби вона пройшла крізь справжнє пекло", розповіла стюардеса каналу NBC, а чоловік не дозволив їй поговорити з дівчинкою.

Тоді жінка непомітно подала знак, щоб дівчинка йшла в туалет, де її чекала записка на дзеркалі. На цій самій записці дівчинка написала, що їй потрібна допомога.

Виявилося, що вона стала жертвою торговців людьми. Стюардеса повідомила про те, що сталося, пілоту, а він попередив поліцію.

Цей інцидент стався 2011 року, але був оприлюднений в ЗМІ цього тижня, коли благодійна організація Airline Ambassadors почала кампанію з навчання членів екіпажу боротьбі з торгівлею людьми.

На сайті Airline Ambassadors йдеться, що жертви можуть виглядати переляканими поруч з людьми в уніформі і не знати кінцевий пункт своєї подорожі. Вони також можуть відповідати заготовленими фразами і бути одягненими неналежно для місця прибуття.

Зловмисники можуть намагатися відповідати на питання замість своїх жертв, а також не знати їх особистих даних.

Зараз врятована дівчинка вже вчиться в коледжі і досі підтримує зв'язок зі стюардесою, повідомляє 10News.

Також на цю тему