Пірати викрали моряків Росії та України з судна BBC Caribbean

Катер берегової охорони Копирайт изображения Getty Images
Image caption Гвінейська затока зараз найнебезпечніше місце на Землі для мореплавців

Пірати напали на судно BBC Caribbean в територіальних водах Нігерії і захопили заручниками моряків з Росії та України, повідомило посольство Росії в Абуджі.

"У територіальних водах Нігерії скоєно піратський напад на судно BBC Caribbean. З борту судна BBC Caribbean, на яке напали, викрадені семеро громадян Росії і громадянин України", - йдеться в повідомленні посольства в мережі Twitter.

Як уточнив прес-аташе російського посольства Артем Романов, напад стався ще 5 лютого.

За даними видання Maritime Herald, озброєні пірати на моторному човні атакували судно в Гвінейській затоці - недалеко від нафтового терміналу в районі дельти річки Нігер.

Російські дипломати попросили владу Нігерії посприяти у встановленні місцезнаходження викрадених.

Вантажне судно BBC Caribbean, за інформацією сайту marinetraffic.com, ходить під прапором острівної держави Антигуа і Барбуда.

Як розшифровується абревіатура в його назві, не уточнюється.

Пірати в Гвінейській затоці регулярно захоплюють в заручники моряків різних країн.

У доповіді американської організації Oceans Beyond Piracy, що вийшла в травні 2016 року, говориться, що Гвінейська затока стала найнебезпечнішим місцем на Землі для мореплавців через збільшену активність піратів.

Як сказано в доповіді, раніше пірати переважно прагнули захоплювати нафтові танкери через їхній вантаж. Але з падінням цін на нафту вони переключилися на викрадення людей заради викупу.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему