Трамп критикує "заполітизовані" суди США

Ваш пристрій не підтримує відтворення мультимедійних файлів
Трамп критикує суди, які називають його указ незаконним

Президент США Дональд Трамп розкритикував "такі політичні" суди. Критика пролунала в час, коли введена його указом заборона на в'їзд до США громадянам семи переважно мусульманських країн постала перед судовим розглядом.

Президент Трамп сказав у виступі перед шефами поліції у Вашингтоні, що мав усі підстави вводити в дію заборону своїм президентським указом.

Заява Трампа пролунала день по тому, як апеляційний суд розглянув скаргу на указ президента, який не лише призупиняє в'їзд громадян семи країн на 90 днів, але й припиняє прийом біженців із Сирії на невизначений термін.

"Я навіть не хочу називати суд заангажованим, тому не назву його заангажованим, - сказав Дональд Трамп. - Суди видаються такими політичними, і було б так добрпе для нашої судової системи, якби вони були здатні прочитати заяву і зробити так, як правильно".

"A правильно - те, що стосується безпеки нашої країни", - додав президент США.

На слуханнях у вівторок 9-й окружний Апеляційний суд Сан-Франциско ставив жорсткі запитання тим, хто виступає на підтримку указу Трампа.

Хоча рішення суду очікується ще в середу ( вранці у четвер за Києвом), прогнозують, що справу доведеться передати до Верховного суду - найвищої судової інстанції США.

Новини на цю ж тему