Зустріч у "нормандському форматі" може відбутися 17 лютого - Клімкін

Церемонія відкриття саміту G20 у Ханчжоу 4 вересня 2016 року Копирайт изображения Getty Images
Image caption Церемонія відкриття саміту G20 у Ханчжоу 4 вересня 2016 року

МЗС розглядає різні варіанти зустрічей у "нормандському форматі", в тому числі і на полях саміту G20 17 лютого. Про це повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

"Ми ведемо консультації зараз з німецькими і французькими друзями яким чином організувати зустріч. Можливо це буде зустріч на рівні міністрів закордонних справ", - сказав керівник МЗС України.

Він також зазначив, що у нього буде розмова із міністром закордонних справ Німеччини Зігмаром Габріелем, де вони формально призначать час зустрічі.

Пан Клімкін припустив, що на зустрічі "Великої двадцятки" в української сторони буде можливість проінформувати інших міністрів про те, що робить Росія на Донбасі.

Копирайт изображения МЗС Німеччини
Image caption Перед початком зустрічі

Після переговорів "нормандської четвірки" у Мінську в листопаді минулого року Павло Клімкін заявив, що про "дорожню карту" вирішення конфлікту на Донбасі домовитися не вдалося.

За словами українського міністра, з Росією "немає згоди з усіх принципових питань".

Павло Клімкін також відзначив, що тоді майже не обговорювалося питання безпеки на можливих місцевих виборах у непідконтрольних районах Донеччини і Луганщини.

Новини на цю ж тему