Фабрика, де роблять акумулятори Samsung, загорілася

Смартфон Копирайт изображения AP
Image caption Виробництво акумуляторів Galaxy Note 7 припинили після вибухів

На заводі з виробництва акумуляторних батарей компанії Samsung SDI в китайському місті Тяньцзінь сталася пожежа, повідомила агенція Reuters з посиланням на саму компанію та місцеві аварійні служби.

Невелика пожежа спалахнула в середу і невдовзі її загасили, заявив представник Samsung.

За повідомленнями, це підприємство постачало комплектуючі для смартфонів Galaxy Note 7, виробництво яких припинили після численних вибухів батарей.

У китайській соціальній мережі Weibo з'явилися фотографії, на яких видно, як над будівлею фабрики здіймаються клуби чорного диму.

Представник заводу заявив, що пожежа спалахнула у сховищі відходів, де зберігалися в тому числі браковані батареї, але вона не вплинула на виробничий процес.

За інформацією агентства Sina, Samsung SDI постачала близько 65% акумуляторів для смартфонів Samsung Galaxy Note 7.

Ці смартфони були офіційно випущені в серпні 2016 року. У вересні Samsung оголосила про відкликання 2,5 млн смартфонів цієї моделі, після того як кілька апаратів вибухнули й спалахнули.

У січні Samsung офіційно оголосила, що причина численних вибухів смартфонів Galaxy Note 7 полягає в бракованих акумуляторах, які спалахують, коли перегріваються.

У лютому компанія Samsung SDI повідомила, що інвестувала близько 129 млн доларів у безпеку батарей і що невдовзі вони можуть з'явитися в нових моделях смартфонів Samsung.

Новини на цю ж тему