Лещенку під час бійки у Раді відірвали рукав

Сергій Лещенко
Image caption Сергій Лещенко без рукава

У Верховній Раді побилися депутати від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко й Іван Мельничук.

Під час бійки панові Лещенку відірвали рукав піджака.

Як розповіли депутати, що стали свідками сутички, Мельничук сварився із Лещенком через його допис у Facebook, у якому він звинуватив кількох депутатів БПП в ігноруванні засідань комітету з питань запобігання і протидії корупції через, як він вважає, вказівку Адміністрації президента.

"Депутати від лояльної частини БПП бойкотують засідання антикорупційного комітету Ради. Кажуть, їх викликали на Банкову і сказали зривати кворум. Пару раз зірвуть - і потім можна звинувачувати комітет у неспроможності. Але засідання почалося і без них. В принципі, все правильно роблять - показують, хто головний корупціонер в країні", - написав Сергій Лещенко.

Проте ті, кого він згадав у дописі, звинуватили його у використанні комітету задля власного піару.

"Пролунала цинічна брехня. Оббріхує всіх, починаючи з президента, закінчуючи народними депутатами. Кожен має відповідати за свої слова, навіть ціною розірваного рота і синцями під очима", - заявив Ігор Мельничук.

"Я вважаю піджак - це невисока плата за те, щоб суспільство знало, хто займається корупцією", - так Сергій Лещенко прокоментував інцидент журналістам.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій доручив регламентному комітету розібратися у цій ситуації, повідомляє агенція УНІАН.