НАБУ планує допитати екс-депутата Ради Мартиненка

Артем Ситник Копирайт изображения UNIAN

НАБУ має намір допитати колишнього депутата ВР Миколу Мартиненка у зв'язку з оприлюдненням записів депутата Ради Олександра Онищенка. Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник.

"Ми будемо викликати всіх фігурантів цих записів на допит, в тому числі Мартиненко", - сказав він.

У НАБУ закликали пана Онищенко передати записи, які у нього є, аби у відомстві могли їх проаналізувати.

"Поки ми бачимо, що є два записи, які зроблені після всього цього. Пан Онищенко та його основна мета - уникнути відповідальності за вчинені корупційні дії, в тому числі шляхом відволікання уваги від основного кейсу на те, що це нібито політичне переслідування. Навіть у вчорашніх записах я не бачу політичного переслідування", - заявив він.

Пан Онищенко раніше заявляв, що має записи розмов із президентом Петром Порошенко і представниками його оточення, які начебто свідчать про корупцію в українській владі.

В АП назвали "абсолютно брехливими" і політично мотивованими заяви депутата-утікача Олександра Онищенка про корупцію і "компромат" на найвищих посадових осіб країни.

В адміністрації наголосили, що його підозрюють "у створенні організованої злочинної групи, яка скоїла низку кримінальних злочинів та завдала державі збитків у 1,6 млрд гривень", і нагадали, що Верховна Рада зняла із пана Онищенка депутатську недоторканість.

Новини на цю ж тему