Міністр з Індії наказувала "катувати ґвалтівників"

Indian Union Minister for Water Resources, River Development and Ganga Rejuvenation Uma Bharti (C) takes part in a rally in Kolkata on October 31, 2015. Копирайт изображения AFP
Image caption Ума Бхарті (в центрі) каже, що дотримується таких поглядів останні 14 років

Міністр з Індії заявляє, що наказувала поліції катувати підозрюваних у зґвалтуванні і змушувала їх благати про життя.

За словами Уми Бхарті, міністра водних ресурсів, вона казала жінкам, які заявляли про зґвалтування, дивитися, як обвинувачуваних чоловіків підвішують догори ногами.

"Ґвалтівників треба піддавати тортурам на очах їхніх жертв, аж поки вони благатимуть про прощення", - сказала вона.

Пані Бхарті розповіла про це під час кампанії з підтримки місцевого політика в місті Агра, штат Уттар-Прадеш.

Вона згадала про сумновідомий випадок, коли в липні 2016 року матір і донька стали жертвою групового зґвалтування у Буландшахрі, заявивши, що влада Уттар-Прадеш не змогла домогтися справедливості для жертв.

"Ґвалтівників треба підвішувати головою донизу і лупити, поки з них злізе шкіра", - сказала міністр.

"А ще в їхні рани треба втирати сіль і перець, щоб вони кричали. А матері й сестри мають дивитися на це, щоб бачити, чим усе закінчилося", - додала вона.

За словами пані Бхарті, коли вона була головним міністром штату Мадх'я-Прадеш, починаючи з 2003 року, то дотримувалася тих самих поглядів.

"Я казала поліціантам, щоб підвішували ґвалтівників догори ногами і били їх так сильно, щоб ті волали. А жінкам я казала дивитися на це через вікна в поліційній дільниці", - розповіла вона, виступаючи перед виборцями.

За її словами, коли поліціанти заперечували їй, вона казала їм, що права людини не стосуються людей, які поводяться як демони: "Їхні голови треба відрубувати, як голову Равани". Равана - це злий повелитель демонів-людожерів в індуїстській міфології.

Пані Бхарті, член індійської правлячої партії BJP, раніше вже робила суперечливі заяви.

Її зізнання в тортурах знайшли відгук серед деяких жителів Індії, де гостро стоїть проблема зґвалтувань. За найбільш жорстокі випадки зґвалтувань у цій країні передбачена смертна кара.

Новини на цю ж тему