В США обурені антисемітською "валентинкою"

Illuminated signs of Valentine's Day decorate a shopping district in Beirut, Lebanon, 8 February 2017 Копирайт изображения EPA

Попередження: мова може для декого бути образливою

Угрупування студентів-республіканців вибачилося після того, як на одній із його зустрічей роздавали "валентинки" антисемітського змісту.

Студенти-республіканці Університету центрального Мічигану у середу роздавали студентам подарункові набори, у яких і було виявлено образливу листівку.

На листівці, автор якої невідомий, був намальований Алдольф Гітлер поруч із романтичними написами до Дня Святого Валентина.

Студентстьке об'єднання вибачиломя за інцидент, заявивши, що не схвалює "подібної риторики та антисемітизму".

"Сьогодні ввечері [в середу] студенти-республіканці мали вечірку з нагоди Дня Валентина, до якої кожен прикрашав торбинку для подарунків, а інші вкладали валентинки. На жаль, дуже недоречна листівка потрапила в одну з торбинок без відома інших членів об'єднання".

Копирайт изображения Facebook/CR@CMU
Image caption Вибачення у Facebook

Ректор Центрального мічиганського університету д-р Джордж Росс оприлюднив заяву, у якій висловив "глибоке розчарування" витівкою.

"Це не відповідає духову нашої студентської спільноти, - написав д-р Росс. - Така образлива мова, хоч і дозволена Першою поправкою [до Конституції США], неприйнятна і несумісна з нашими цінностями і стандартами".

У четвер студенти університету провели мітинг проти мови ненависті.

Як сказав президент об'єднання студентів-республіканців Макензі Флінн в інтерв'ю студентській газеті Central Michigan Life, образлива "валентинка" була створена не з нуля, а передрукована з інтернет-мемів до Дня Валентина.

На листівці поруч із зображенням Гітлера було написано: "My love 4 u burns like 6,000 Jews" ("Моя любов до тебе палає, як 6 000 євреїв").

Підпис під цим написом був "XOXO, Courtney".

"Хоча це і неправильно, я хочу наголосити, що цю поштівку створили не з нуля", - сказав пан Флінн.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему