Команда, що готувала Євробачення, пішла з проекту

Євробачення Копирайт изображения UNIAN
Image caption У суботу провели другий півфінал нацвідбору на Євробачення

Частина людей, які готували конкурс "Євробачення-2017", вийшли з проекту.

Про це ідеться в опублікованому у понеділок листі, який підписали виконавчі продюсери та представники дев'ятьох департаментів Національної суспільної телерадіокомпанії України. Загалом про відставку заявила 21 людина, у тому числі перший заступник гендиректора НСТУ Олександр Харебін і заступник гендиректора Вікторія Романова.

"У нас забрали наші повноваження, призначивши нового фактичного керівника конкурсу в Україні, якого наділили повним контролем усіх аспектів "Євробачення" в Україні", - ідеться у заяві, де також зазначено, що конфлікт почався у грудні.

"Це призначення і дії, які його супроводжували, зупинили на два місяці роботу над проектом, робота нашої команди була повністю заблокована", - додали в документі.

Там зазначено, що окрім презентації результатів роботи команди за вересень-грудень 2016 року, нове керівництво конкурсу не робило "жодної реальної дії для реалізації проекту в потрібні терміни". Через це команда "не бачить більше можливості продовжувати роботу над конкурсом".

"Нам вдалося зібрати неймовірну команду. Ми прописали сотні документів, відібрали локації, пропрацювали на славу. З грудня місяця були готові запускати тендери по всіх ключових напрямках..." - написав на Facebook один із менеджерів проекту Денис Блощинський.

"Я неодноразово говорив про те, що я піду з проекту, як тільки мої принципи та цінності будуть порушені. Настав той час, на жаль, коли я не можу йти поперек своїх принципів і цінностей", - додав він.

Керівництво НСТУ обіцяє пояснити ситуацію.

У суботу відбувся другий півфінал нацвідбору на Євробачення, у якому перемогли ILLARIA та ROZHDEN. У числі фіналістів вже є TAYANNA і "Сальто Назад". Ще двох претендентів на право представити Україну на цьогорічному Євробаченні відберуть 18 лютого. Фінал національного відбору проведуть 25 лютого.

Фінал самого конкурсу "Євробачення-2017" відбудеться 13 травня у Києві.

У понеділок оголосили про початок продажу квитків. Загалом організатори хочуть продати приблизно 70 тисяч квитків на шість репетицій, два півфінали та фінал "Євробачення".

Також на цю тему

Новини на цю ж тему