Кандидат Трампа відмовився від посади міністра праці

Ендрю Паздер Копирайт изображения Getty Images
Image caption Ендрю Паздер став першим кандидатом у команді Трампа, якого не затвердили сенатори

Кандидат, якого висуну президент США Дональд Трамп на пост міністра праці, підприємець Ендрю Паздер зняв свою кандидатуру.

"Після ретельного обмірковування ситуації і обговорення її із сім'єю я прийняв рішення зняти свою кандидатуру на пост міністра праці. І хоча я не буду членом адміністрації, я повністю підтримую президента і його висококваліфіковану команду", - зазначив підприємець.

Пан Паздер втратив підтримку декількох сенаторів-республіканців після того, як визнав, що найняв нелегальну іммігрантку покоївкою, яка працювала на нього п'ять років.

Мільярдера також критикували за висловлювання про жінок і співробітників його мережі ресторанів.

Крім того, сенатський комітет взяв до уваги випуск телешоу Опри Уїнфрі від 1990 року, в якому колишня дружина Паздера Ліза Фірштейн постала як жертва домашнього насильства.

Пані Фірштейн, з якою бізнесмен розлучився ще в 1987 році, в січні написала сенаторам листа і заявила, що її екс-чоловік ніколи не чинив насильства в сім'ї.

Сенатори також зазначали, що на пана Паздера надходили скарги від співробітників його мережі ресторанів: вони скаржилися на невиплату зарплат і сексуальне насильство на роботі.

"Після появи інформації про виплату зарплат готівкою, нелегальної імміграції, а також коментарів щодо деяких американських працівників у мене виникли серйозні сумніви щодо цієї кандидатури", - заявив сенатор-республіканець від Південної Кароліни Тім Скотт.

Кандидата на пост міністра праці також критикували за те, що він використовував рекламу із фотомоделями в бікіні для просування своєї мережі ресторанів.

Пан Паздер став першим кандидатом президента Трампа, якого не затвердили на посаді.

Новини на цю ж тему