Під Венгером захиталось крісло після розгрому "Арсеналу" "Баварією"

баварія Копирайт изображения Getty Images
Image caption "Баварія" тріумфувала на домашній арені

Мюнхенська "Баварія" фактично забезпечила собі вихід у чвертьфінал Ліги Чемпіонів, перемігши вдома лондонський "Арсенал" з розгромним рахунком 5-1.

На п'ять голів Роббена, Левандовські, Алькантара та Мюллера підопічні Арсена Венгера відповіли одним м'ячем Санчеса з пенальті.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Арсен Венгер ризикує втратити посаду тренера

Після матчу багато англійських газет вийшли із заголовками на кшталт "Дні Венгера вже пораховані", "Тиск на Венгера зростає після тотального приниження" або "Безхребетні".

Німецька команда на домашньому стадіоні мала абсолютну перевагу під час гри, тримаючи м'яч 74% ігрового часу.

Перевага німців в ударах у ствір воріт склала 12-5.

По ходу матчу каноніри все ж таки змогли один раз зрівняти рахунок і піти на перерву за нічиєї 1-1.

Але вже у другому таймі підопічні Карло Анчелотті дуже швидко відновили перевагу і закінчили матч розгромною перемогою.

Щоб пройти далі у 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів лондонцям потрібно буде вдома перемогти щонайменше 4-0.