Директор ЦРУ заперечує, що від Трампа приховують секрети

Помпео каже, що ЗМІ поширюють чутки Копирайт изображения АР
Image caption Помпео каже, що ЗМІ поширюють чутки

Директор ЦРУ Майк Помпео заявив, що його відомство надає президенту Дональду Трампу найповнішу розвідувальну інформацію і не приховує від нього жодних даних.

"ЦРУ ніколи не приховувало, не приховує і ніколи не буде приховувати інформацію від президента. Нам не відомо про жодний випадок, коли це могло статися", - заявив пан Помпео.

Напередодні американське видання Wall Street Journal повідомило з посиланням на свої джерела, що розвідслужби приховують від Трампа частину секретних відомостей, побоюючись їх витоку.

Зокрема, за даними видання, від президента приховували методи роботи, якими спецслужби користуються для збору інформації в інших державах.

Як зазначає WSJ, така ситуація відображає недовіру, що виникла між розвідкою і президентом через контакти його команди з російською владою і через його неприязне ставлення до спецслужб.

Однак, за словами Помпео, поширена в ЗМІ інформація абсолютно невірна і шкодить репутації тисяч професіоналів у розвідці.

Конфлікт між Трампом і розвідувальними службами США розпочався після того, як ЦРУ заявило, що у них є докази причетності російських хакерів до обрання Трампа.

Однак в кінці січня Трамп запевнив співробітників американських спецслужб, що відчуває до них велику повагу, і що ніхто не надасть їм такої підтримки, яку він має намір їм забезпечити. Він також розкритикував ЗМІ, які повідомляли про його неприязне ставлення до розвідки.