Поліція звільнила затриманих під час сутичок у Києві - депутат

Фото 3

Поліція звільнила всіх людей, затриманих у неділю ввечері під час сутичок між демонстрантами і правоохоронцями в центрі Києва, повідомив депутат Верховної Ради Ігор Мосійчук на своїй сторінці у Facebook.

"Комбата ОУН Миколу Коханівського звільнено! На вході в Деснянський РОВД його зустріли побратими", - написав він та опублікував фото пана Коханівского і його прихильників біля будівлі райвідділу.

Згодом пан Мосійчук додав, що решту затриманих також звільнили.

Напередодні в результаті сутичок в центрі Києва поліція затримала п'ятьох людей, серед них - лідер ОУН Микола Коханівський, повідомляє агенція "Інтерфакс".

За фактом травмування правоохоронців поліція почала кримінальне провадження, повідомила прес-служба Нацполіціі.

Сутички

У третю річницю Революції Гідності на перехресті вулиць Банкової й ‎Інститутської відбулися протести прибічників ОУН і блокади залізничного ‎сполучення із окремими районами Донецької й Луганської областей.

Загалом у протесті взяли участь кількасот людей, повідомляють ЗМІ.

‎Протестувальники вимагали зокрема ухвалення закону про блокаду торгівлі із ‎непідконтрольними українській владі територіями Донбасу.

‎На акції були присутні депутати Семен Семенченко, Володимир Парасюк та ‎Євген Соболєв, а також лідер ОУН Микола Коханівський.

Демонстранти спробували встановити наметове містечко.

‎Пізніше між протестувальниками і правоохоронцями спалахнула сутичка: як ‎повідомляють агенції, правоохоронці перекрили вулицю Інститутську, і коли ‎демонстранти спробували пройти до Банкової, не пропустили їх.‎

За повідомленнями ЗМІ, демонстранти опісля спробували зламати огорожу, ‎встановлену поліцією. На місце також прибув ще один загін Нацгвардії.

Новини на цю ж тему