У річницю розстрілів США закликали Київ боротися з корупцією

Майдан

Автор фото, EPA

США закликали українську владу посилити зусилля у боротьбі з корупцією. Про це йдеться у заяві в.о. речника Держдепу США Марка Тонера "З нагоди третьої річниці Революції Гідності".

"Три роки тому тисячі українців вийшли разом на Майдан з вимогою, щоб їхні голоси почули. Витримуючи температуру нижчу за нуль градусів та насильство з боку силових структур, ці українці мирно закликали власний уряд визнати їхній вибір приєднатися до Європи", - йдеться у заяві пана Тонера.

За його словами, Україна досягла значного прогресу з того часу, проте багато роботи ще доведеться зробити, щоб виконати обіцянку Майдану.

"США закликали українську владу посилити зусилля у боротьбі з корупцією та продовжувати політичні і економічні реформи, щоб вшанувати тих, хто віддав свої життя для кращого, більш демократичного майбутнього України", - наголосив Марк Тонер.

18-20 лютого виповнюється три роки із часу трагічних подій на Майдані у Києві. Тоді під час зіткнень протестувальників і правоохоронців загинули понад 100 активістів Євромайдану та 19 працівників міліції.