Ситуацію з Артеменком має розслідувати СБУ - Ляшко

СБУ має провести розслідування ситуації навколо депутата Андрія Артеменка, який запропонував віддати Крим в оренду РФ. Про це заявив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко

Таку заяву Ляшко зробив після засідання фракції, на якій вирішили виключити Артеменка.

"За результатами обговорення ситуації і засідання фракції було ухвалено рішення фракції РПЛ про виключення Андрія Артеменка зі складу фракції Радикальної партії", - повідомив лідер фракції.

Крім того, від депутата вимагають скласти мандат.

Пан Ляшко каже, що знав про зв'язки депутата Артеменка у США, але не знав про його плани. "Ми за встановлення найтісніших стосунків з новою американською владою заради того, щоб переконати їх активніше допомагати Україні. Але жодних деталей, а тим більше тих пропозицій, які були озвучені, - ми про це не знали", - підкреслив Ляшко.

Нещодавно The New York Times опублікувала статтю, що Андрій Артеменко начебто через американських посередників, зокрема екс-радника Дональда Трампа Майкла Флінна, передав адміністрації США план вирішення конфлікту в Україні.

У статті вказали, що документ передбачає скасування санкцій щодо Росії, виведення російських військ з Донбасу та проведення референдуму щодо передачі Криму в оренду Росії на 50 чи 100 років. У розмові з ВВС Україна Андрій Артеменко підтвердив інформацію, викладену в статті.