У містах України вшанували "Небесну сотню"

Майдан

Автор фото, EPA

В Українських містах відбулися акції пам'яті на згадку про загиблих "Небесної сотні".

На Майдані Незалежності у Києві запалили лампадки. Більше тисячі людей принесли квіти до портретів на вулиці Інститутській.

За кілька сотень метрів біля Монументу Незалежності пройшов мітинг на підтримку блокади Донбасу.

Ситуація в Києві спокійна і під контролем правоохоронців, заявили у МВС.

Близько 400 активістів провели мітинг-реквієм у Харкові. Учасники зібралися біля пам'ятника Тарасу Шевченку на вулиці Сумській, де протягом 2013-2014 років збирався Євромайдан.

Автор фото, EPA

Підпис до фото,

На Майдані запалили сотні лампадок

Вони тримали національні прапори, стяги із символікою харківського Автомайдану та Спілки ветеранів АТО.

Харків'яни згадали трьох жителів міста, які в лютому 2014 року загинули на київському Майдані: Влада Зубенка, Юрія Паращука та Євгена Котляра. Біля підніжжя пам'ятника Шевченку встановили портрети загиблих. До них люди несли запалені лампадки та квіти.

У Житомирі сьогодні близько 300 людей провели мітинг. Активісти пройшли головною вулицею міста Михайлівською на майдан Корольова.

Тут відбувся молебень за загиблими, у якому взяли участь керівництво міста та області, учасники Майдану, волонтери, ветерани АТО.

Автор фото, EPA

Підпис до фото,

До портретів загиблих несли квіти

Пам'ятні заходи пройшли у Івано-Франківську та в інших українських містах.

18-20 лютого виповнюється три роки із часу трагічних подій на Майдані у Києві. Тоді під час зіткнень протестувальників і правоохоронців загинули понад 100 активістів Євромайдану та 19 працівників міліції.