У Барселоні затримали викрадену вантажівку із газовими балонами

Поліція

Автор фото, Getty Images

Іспанська поліція застосувала вогонь, аби зупинити вантажівку із газовими балонами, яка їхала по зустрічній смузі в Барселоні.

За даними поліції, вантажівку викрали. Водій проігнорував вимоги поліції зупинитися і спробував втекти. При цьому він виїхав на зустрічну смугу дороги у центрі міста і зачепив кілька інших машин.

В результаті поліцейські мотоциклісти зробили кілька пострілів у бік машини. У поліції не уточнюють, чи були ці постріли попереджувальними, але після цього водій-втікач зупинився.

Повідомляється, що ймовірний викрадач не поранений. Він виявився вихідцем зі Швеції, який був на обліку у психіатра. Його відправили на медичний огляд, пізніше його допитають.

Вантажівка, яку викрали, перевозила кілька десятків балонів із бутаном. Незважаючи на те, що викрадені вантажівки раніше використали для нападу на людей в Берліні і Ніцці, іспанська поліція поки не пов'язує цей інцидент із попередніми випадками.

У Берліні наприкінці минулого року, внаслідок наїзду вантажівки на різдвяний ярмарок загинули 12 осіб, майже 50 отримали поранення. У Ніцці влітку 2016 року загинули понад 80 осіб.

Відповідальність за обидва напади взяли на себе бойовики "Ісламської держави". Після цього в багатьох містах, масові заходи вирішили оточити важкою технікою.