Трамп назвав жахливими загрози єврейським центрам у США

Д.Трамп

Автор фото, Getty Images

Президент США Дональд Трамп назвав жахливими інциденти з помилковими повідомленнями про вибухові пристрої в єврейських центрах у США.

"Ми повинні боротися із лицемірством, нетерпимістю і ненавистю у всіх огидних формах їх прояву", - заявив він під час відвідування афроамериканського музею у Вашингтоні.

За словами пана Трампа, погрози на адресу єврейської громади і єврейських центрів "жахливі і болючі".

Автор фото, @MIAMIBEACHPD

Підпис до фото,

Єврейський центр у Майамі Біч отримав погрози про закладену бомбу

Розслідуванням інцидентів займається ФБР.

Як повідомив раніше представник асоціації єврейських центрів Північної Америки, з 9 січня надійшло 69 подібних повідомлень в 27 штатах США і однієї провінції Канади.

У понеділок 11 єврейських центрів були змушені провести евакуацію після отримання фейкових повідомлень про закладені вибухівки.

Поліція штату Міссурі розпочала розслідування: у понеділок увечері вандали пошкодили більше 170 надгробків на єврейському кладовищі в передмісті Сент-Луїса.

Автор фото, ABC

Підпис до фото,

На єврейському кладовищі в передмісті Сент-Луїса вандали пошкодили близько 170 гробових плит

Губернатор Міссурі Ерік Грейтенс назвав інцидент "огидним і боягузливим актом вандалізму".

Мер канадського Торонто Джон Торі також розкритикував тих, хто залишив антисемітські написи поруч із будинками, де проживають євреї.

Погрози на адресу євреїв засудила і дочка президента Трампа Іванка, яка перед весіллям прийняла іудаїзм.

Своєю заявою Дональд Трамп відповів на критику на адресу його адміністрації, яку звинувачували у відсутності чіткого плану боротьби з антисемітськими погрозами.