Поліцейський у США допоміг дівчинці з математикою

Facebook MARION OHIO POLICE

Автор фото, Facebook MARION OHIO POLICE

Поліцейський з Огайо допоміг 10-річній дівчинці з домашньою роботою з математики.

Лена Дрейпер, зіткнувшись з труднощами при виконанні домашнього завдання, вирішила за допомогою Facebook зв'язатися з поліцією міста Маріон, штат Огайо. Дівчинка попросила поліцейських допомогти їй.

"У мене проблеми з домашньою роботою. Чи не могли б ви трохи допомогти мені?" - написала вона.

"ОК, з чим саме?" - відповів їй лейтенант Бі Джей Грубер.

Пізніше в розмові з ВВС поліцейський зізнався, що сподівався, що дівчинці потрібна допомога з історії. Однак їй потрібна була математика. Вона не змогла вирішити два приклади з декількома дужками.

Лейтенант Грубер зважився допомогти дівчинці і пояснити, в якому порядку потрібно виконувати математичні дії в прикладах.

"Я відчував себе досить упевненим в моїх відповідях на обидва питання і, можливо, це спрацювало проти мене в другому прикладі", - зізнався Грубер.

Пропустити подкаст і продовжити
подкаст
Що це було

Головна історія тижня, яку пояснюють наші журналісти

Випуски

Кінець подкаст

Мама Лени Моллі виклала листування в Facebook. Після цього кілька людей знайшли у відповіді лейтенанта помилку. Він неправильно вказав порядок математичних дій в прикладі.

Для поліції Маріона цей випадок став моментом слави, незважаючи на помилку їхнього співробітника. У поліції вважають, що це свідчить про те, що довіра населення до неї зростає. Проте в поліції визнали, що її співробітникам варто попрацювати над математичними навичками.

Пост Моллі "лайкнули" понад 2,3 тис. користувачів соцмережі.

"Ми сподіваємося, що нас не завалять проханнями допомогти з домашньою роботою ... Поки що все в порядку", - говорить Грубер.

За його словами, в поліції не бачать різниці між тим, що дитина звернулася до поліцейських за допомогою на вулиці чи в інтернеті. Це просто модель спілкування XXI століття, пояснив він.

"Ми в той же час спонукаємо дітей спілкуватися з батьками, вчителями, сестрами або братам і іншими школярами до того, як звернутися до нас", - сказав Грубер.

Сама Лена в розмові з одним з місцевих видань сказала, що розуміє, що не завжди можна сподіватися на поліцію у виконанні домашнього завдання. Але у неї є і запасний план. "Я тоді подзвоню мисливцям за привидами", - пояснила вона.