Анексія Криму: Петренко назвав прізвища військових

Павло Петренко

Автор фото, UNIAN

Підпис до фото,

У міністерства юстиції є докази підготовки анексії Криму в 2013 році, і їх вже додали у перший позов до ЄСПЛ

Міністр юстиції Павло Петренко назвав прізвища російських військовослужбовців, причетних до анексії Криму. Про це він сказав в інтерв'ю LIGA.net.

"Інформація, яку я можу розкрити на цьому етапі слідства, - це список осіб, які під час анексії півострова Крим здійснювали агітацію українських військових до переходу на службу до Збройних сил РФ: Галкін О.І. (командувач військами Південного військового округу, генерал-полковник), Куликов В.В. - заступник командувача ЧФ РФ контр-адмірал), Мирнов В.В. - заступник начальника центру зв'язку ЧФ РФ), Остриков О.Л. - начальник берегових військ ЧФ РФ в АР Крим, генерал-майор)", - твердить пан Петренко.

За його словами, є також докази підготовки захоплення Криму в 2013 році, і їх вже додали у перший позов до ЄСПЛ щодо анексії півострова.

"Ми отримали докази від спецслужб, із показів свідків, від Міноборони. Все свідчить про те, що план захоплення Криму активно реалізовували вже в 2013 році. І про це точно знав Янукович", - наголосив пан Петренко.

Міністр пояснив, що тоді до Криму перекидали російські збройні сили, а також проводили диверсійну роботу із місцевими органами влади.

"Це спростовує заяви Росії, що вона заступилися за "братній кримський народ", коли "київська хунта" захопила владу в Україні", - додав пан Петренко.