Google визначила, кому б українці віддали "Оскар"

Оскар Копирайт изображения Getty Images

Google проаналізувала кінозапити своїх українських користувачів і визначила, який фільм із дев'яти номінантів на цьогорічний "Оскар" у категорії "найкращий фільм" шукали найчастіше.

Як повідомила прес-служба Google, якби від українських користувачів цього пошуковика залежало, хто отримає "Оскар", то володарем призу за найкращий фільм став би романтичний мюзикл "Ла-Ла Ленд".

На другому місці за популярністю запитів розташувалася наукова фантастика "Прибуття", а на третьому місці - режисерська робота Мела Гібсона, військова драма "З міркувань совісті".

Повний рейтинг фільмів-номінантів від користувачів Google Україна виглядає так:

  1. Ла-Ла Ленд / La La Land
  2. Прибуття / Arrival
  3. З міркувань совісті / Hacksaw Ridge
  4. Лев / Lion
  5. Місячне сяйво / Moonlight
  6. Будь-якою ціною / Hell or High Water
  7. Приховані фігури / Hidden Figures
  8. Паркани / Fences
  9. Манчестер біля моря / Manchester by the Sea

Крім того, у номінації на найкращу головну жіночу роль перемогла б Меріл Стріп, яку висунули на "Оскар" за фільм "Флоренс Фостер Дженкінс".

Крім неї, українці також активно шукали в інтернеті Наталі Портман і Емму Стоун, номіновані за ролі в "Джекі" і "Ла-Ла Ленді" відповідно.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Раян Гослінг і Емма Стоун з "Ла-Ла Ленду" - серед найпопулярніших у українських користувачів Google акторів

З номінантів на головну чоловічу роль в Google найчастіше шукали Раяна Гослінга, який зіграв у фільмі "Ла-Ла Ленд". Крім того, українські користувачі активно цікавилися Дензелом Вашингтоном та Вігго Мортенсеном.

Чи збігаються симпатії українських користувачів Google і членів Американської кіноакадемії стане відомо в ніч на понеділок за Києвом, коли у США оголосять переможців.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему