Прокуратура: Гончаренко - в безпечному місці

Олексій Гончаренко

Автор фото, УНІАН

Підпис до фото,

У четвер у фракції "БПП" заявили про викрадення Олексія Гончаренка

Депутат парламенту Олексій Гончаренко перебуває в "безпечному місці" і даватиме свідчення стосовно осіб, які планували його скалічити, повідомила прокуратура Одеської області.

Раніше у четвер у фракції "Блоку Петра Порошенка" заявили про викрадення Гончаренка.

Сам він згодом розповів ЗМІ, що це була інсценізація.

За словами депутата, він став учасником спецоперації силовиків проти групи, яка планувала низку злочинів, зокрема і напад на нього.

23 лютого силовики інсценізували викрадення Гончаренка.

"Замовники, думаючи, що я викрадений, виїхали туди, де мене мали доставити для розправи", - розповів депутат в ефірі каналу 112.

За його словами, там їх затримали.

У прокуратурі кажуть, що затримали трьох людей.

За даними відомства, мотивом нереалізованого нападу була помста, і за ним стояв батько одного із загиблих під час подій 2 травня 2014 року в Одесі.

Він "не просто замовник викрадення, а фактично з двома своїми спільниками ... мав завдати йому (Гончаренку. - Ред.) тілесні ушкодження", - сказав прокурор Одеської області Олег Жученко на брифінгу.

Депутата хотіли скалічити, а саме: "застосувавши кислоту, спотворити обличчя, позбавити зору та переламати колінні чашечки", заявив прокурор.

За його словами, пан Гончаренко перебуває "у безпечному місці і надає покази як потерпілий", додав він.

"Викрадення"

Раніше у четвер у фракції "БПП" заявили про викрадення Олексія Гончаренка.

"Сталася надзвичайна подія - в Одесі невідомими людьми посеред білого дня викрадений народний депутат Олексій Гончаренко. Ця інформація підтверджена прокурором області", - сказав у парламенті лідер фракції БПП Ігор Гринів.

Політик звернувся до правоохоронних органів з проханням створити штаб із розв'язання цієї ситуації.

"Вчора ввечері нардеп Олексій Гончаренко виїхав до Одеси на термінову зустріч. В залі його немає... Телефон не відповідає... Прокуратура підтверджує, що найімовірніша версія - викрадення", - написав у Facebook депутат від БПП Олександр Бригінець.

Він висловив упевненість, що "це політичний злочин".