Трамп: стіну з Мексикою почнуть будувати якомога раніше

Дональд Трамп

Автор фото, Getty Images

Президент США Дональд Трамп пообіцяв розпочати будівництво стіни на кордоні з Мексикою вже найближчим часом з випередженням графіка.

Під час свого виступу перед однопартійцями-консерваторами він пообіцяв завжди керуватися передусім інтересами американців та збудувати "велику, велику прикордонну стіну".

"Ми збираємося розпочати її незабаром. Раніше запланованого. Набагато, набагато, набагато раніше нашого розкладу", - сказав американський президент.

Пан Трамп також пообіцяв зосередити свої зусилля на видворенні з країни "поганих людей".

Його заява пролунала на наступний день після зустрічі державного секретаря Рекса Тілерсона і секретаря з внутрішньої безпеки з їхніми колегами у Мехіко.

У п'ятницю американський президент заявив, що працює над планом, як "стерти з лиця землі" так звану "Ісламську державу".

Дональд Трамп також згадав, що отримав багато критики за свої слова щодо Швеції, коли він помилково заявив, що там нещодавно начебто стався якийсь напад.

"Я люблю Швецію… проте люди, які там проживають, розуміють, що я був правий", - сказав він.

Американський президент висловився і щодо нападів у Парижі. Він розповів про свого друга, який відвідував французьку столицю щороку, але припинив цю традицію, бо "Париж більше не Париж".

Пан Трамп також укотре наголосив на своїй ідеї відданості інтересам Америки. Він сказав, що з іншими країнами співпрацювати дуже важливо, проте "Америка передусім".

"Я представляю США. Я не представляю планету. Я представляю вашу країну", - сказав президент та отримав оплески підтримки у відповідь.