Гетеросексуальні жінки відчувають оргазм рідше за інших

закохана пара

Автор фото, FILIPPO MONTEFORTE/Getty

Гетеросексуальні жінки відчувають оргазм значно рідше за лесбійок, геїв або гетеросексуальних чоловіків.

Про це свідчать результати масштабного дослідження, проведеного групою американських вчених з Індіанського, Чепменського та Клермонтського університетів.

У дослідженні взяли участь 52 600 жителів США. Вчені намагалися з'ясувати, наскільки часто відчувають оргазм представники кожної з представлених груп, залежно від статі та сексуальної орієнтації.

З'ясувалося, що оргазм регулярно відчувають:

  • 65% гетеросексуальних жінок
  • 66% бісексуальних жінок
  • 86% лесбійок
  • 88% бісексуальних чоловіків
  • 89% чоловіків-гомосексуалів
  • 95% гетеросексуальних чоловіків

"Багато гетеросексуальних жінок могли би відчувати оргазм значно частіше", - відзначають вчені.

Серед технік, якими вчені пропонують урізноманітнити статеве життя гетеросексуальних жінок, - оральні ласки і мануальна стимуляція статевих органів.

Найважливіше в оргазмі

Дослідники вказують на очевидну пряму залежність між частотою орального сексу, кількістю оргазмів зі ступенем задоволеності гетеросексуальних жінок, лесбійок, бісексуальних жінок, а також гомосексуальних і бісексуальних чоловіків.

Єдина група, у якій така кореляція відсутня - гетеросексуальні чоловіки.

На думку вчених, суттєві відмінності в частоті оргазмів, які отримують гетеросексуальні чоловіки та жінки, пояснюються як з соціальної, так і з еволюційної точок зору.

Наприклад, в деяких культурах висловлювати свої сексуальні бажань і досі вважається ганебним для жінок. Водночас деякі чоловіки переконані, що їхні партнерки можуть отримати оргазм лише під час традиційного сексу з пенетрацією.

Вчені також припускають, що чоловічий та жіночий оргазми мають різні цілі.

Найважливіше в чоловічому оргазмі - еякуляція і продовження роду. Водночас, оргазм жінки "допомагає встановити довгостроковий зв'язок з романтичним партнером".

Повні результати дослідження американських вчених були опубліковані в журналі Archives of Sexual Behaviour.