Євробачення-2017: Україну представить O.Torvald

У фіналі національного відбору до Євробачення-2017 перемогла група O.Torvald

O.Torvald

Автор фото, EPA

За можливість представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі у фіналі змагались групи "Сальто Назад", O.Torvald та виконавці MELOVIN, TAYANNA, ILLARIA та ROZHDEN.

За результатами голосування журі, 1 бал отримала група "Сальто Назад", 2 бали отримав MELOVIN, 3 - ROZHDEN, 4 бали - ILLARIA, 5 балів журі віддали групі O.Torvald і 6 балів - співачці TAYANNA.

За результатами голосування глядачів, ILLARIA отримала 1 бал, 2 бали - ROZHDEN, 3 бали - "Сальто Назад", 4 бали отримала TAYANNA, 5 балів - O.Torvald і 6 балів - MELOVIN.

Таким чином, TAYANNA та O.Torvald отримали сумарно однакову кількість балів. Проте оскільки вирішальним при виборі вважаються голоси глядачів, переможцем стала група O.Torvald.

Члени журі відзначили, що цього року у фінал вийшли дуже різнопланові виконавці, тому вибір був складним. Вони підкреслили, що звертали увагу не тільки на якість виконання пісні та номер до неї, але і на те, чим той чи інший виконавець зацікавить європейського слухача.

Автор фото, UNIAN

Гурт "Сальто Назад" представив у фіналі оновлений номер на свою пісню "О мама". Станцювати разом із голосом гурту Сашею Табом вийшла 77-річна жінка, яку Саша назвав crazy grandma (шалена бабуся. - Ред.). Жінка приїхала зі Швеції, щоб підтримати групу. Вона виявилася учасницею фестивалів з брейк-дансу і показала кілька своїх прийомів на сцені.

Автор фото, UNIAN

MELOVIN майже не змінював свій виступ до фіналу. Як сам артист пояснив в інтерв'ю BBC Україна, його пісня "Wonder" - про пошуки музиканта, вічні злети й падіння. Співака підтримав член журі національного відбору Андрій Данилко. Він, зокрема, зазначив, що було би добре, аби саме MELOVIN заспівав на Євробаченні від України, щоб країна була представлена на конкурсі по-іншому.

Автор фото, UNIAN

Рок-гурт O.Torvald показали у фіналі національного відбору нове шоу на свою пісню "Time". Соліст гурту Женя Галич відмовився від прийому з "пострілом" у груди, який побачили глядачі у напівфіналі. Музиканти співали на сцені на чорних пагорбах. "Так виглядають дороги в нашій країні", - пожартував Женя Галич після виступу.

Автор фото, UNIAN

ILLARIA в образі мавки розчулила всіх членів жюрі своєю піснею Thank You For My Way, багатою на етнічні мотиви. Джамала назвала співачку янголом. Костянтин Меладзе сказав, що співачка та її виступ поза конкурсом.

Автор фото, Secret Service

TAYANNA розпрощалася зі своїм образом жінки у червоному і наприкінці свого виступу з піснею I love you постала перед глядачами у золотій сукні. За її словами, так вона хотіла показати, що за яскравим образом прихована тендітна душа. Член журі конкурсу Андрій Данилко назвав її виступ "набором стандартів", які, тим не менше, подобаються людям. Інші члени журі підтримали виконавицю, яка співала у фіналі застудженою.

Автор фото, UNIAN

ROZHDEN у фіналі змінив свій сірий плащ на світлий піджак. Співак сказав, що Україна як господар конкурсу цього року має бути представлена світлою, радісною піснею. На переконання виконавця, його "Saturn" саме така.

Євробачення-2017 відбудеться в Києві у травні.

Церемонію відкриття планують провести на території Софійського собору, а фінал - у міжнародному виставковому центрі.