СБУ: Савченко використовують спецслужби РФ

Савченко Копирайт изображения unian

Депутата Надію Савченко "фактично використовують спецслужби РФ". Про це заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт в ефірі 112 каналу.

За його словами, СБУ планує найближчими днями допитати депутата Надію Савченко через її візит до Донецька.

"У нас дуже багато питань до Надії Савченко, ми чекаємо її у гості…Тим більше, що вона спілкувалась з представниками незаконних збройних формувань", - зазначив пан Тандіт.

За його словами, дії Надії Савченко, її візит до бойовиків, нічого конкретного Україні не принесли.

Пан Тандіт не коментував інформацію про те, як саме депутат перетнула лінію зіткнення.

"Нам заважають подібні візити робити все, щоб хлопців звільняли. Після цієї поїздки нам ставлять певні умови", - розповів радник голови СБУ.

Раніше Надія Савченко заявила, що зустрілася у Донецьку з українськими полоненими, і виклала у Facebook список із 34-ма прізвищами. Її сестра Віра Савченко назвала візит "гуманітарною місією", яка не стосується політики чи піару.

Копирайт изображения unian
Image caption Савченко з "Батьківщини" виключили

Як пишуть російські і сепаратистські ЗМІ, Надія Савченко поїхала до "ДНР" разом з керівником центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимиром Рубаном.

Спроби Надії Савченко налагодити прямий контакт з сепаратистами неоднозначно сприймаються в Україні.

Надія Савченко понад півтора року провела у російській в'язниці, після того, як у бою з сепаратистами потрапила у полон біля Луганська.

У травні минулого року її обміняли на двох затриманих росіян, які були колишніми офіцерами ГРУ Росії.

До парламенту пані Савченко обрали від фракції "Батьківщина", проте після повернення до України і низки заяв щодо необхідності співпраці з бойовиками її виключили звідти.

Новини на цю ж тему