Артеменко запропонував міжнародну адміністрацію у Криму

Артеменко Копирайт изображения UNIAN

Депутат Верховної Ради Андрій Артеменко запропонував ввести тимчасову міжнародну адміністрацію у Криму.

На прес-конференції у понеділок він заявив, що анексовану територію Криму не можна передавати в оренду. Натомість він запропонував ввести на півострові "подвійний суверенітет або міжнародну адміністрацію на перехідний період".

"Це дозволить відновити у Криму суверенітет України, а не втратити його остаточно. Півострів не може бути переданий в оренду. Півострів - це територія України", - зазначив депутат.

Пан Артеменко підтвердив свої поїздки до Росії, але деталі не повідомив. Він зазначив, що всі ті подорожі погодив зі Службою безпеки України.

Крім того, пан Артеменко визнав, що проводив перемовини із представниками США у січні 2017 року. Він повідомив, що планує і надалі їздити у Нью-Йорк зі своїми ініціативами.

У свою чергу, в СБУ спростували інформацію про те, що депутат погоджував свої подорожі із правоохоронцями. Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська "112 каналу".

Раніше New York Times опублікувала статтю, у якій йшлося, що Андрій Артеменко через американських посередників передав адміністрації США план розв'язання конфлікту в Україні.

У статті вказали, що документ передбачає скасування санкцій щодо Росії, виведення російських військ з Донбасу та проведення референдуму щодо передачі Криму в оренду Росії на 50 чи 100 років.

У п'ятницю пана Артеменка допитали у ГПУ.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему