Влада Кірібаті відмовилася створювати у себе "альтернативну Росію"

Кірібаті - це острівна держава, розташована на островах та атолах в центральній та західній частині Тихого океану Копирайт изображения Getty Images
Image caption Кірібаті - це острівна держава, розташована на островах та атолах в центральній та західній частині Тихого океану

Влада Кірібаті відкинула пропозицію бізнесмена і лідера монархічної партії Росії Антона Бакова про створення на трьох незаселених островах в Тихому океані "альтернативної Росії", повідомляє Радіо Нової Зеландії.

Раніше стало відомо, що Баков, який раніше був депутатом Держдуми, запропонував інвестувати в економіку острівної держави 350 млн доларів, щоби відтворити на трьох островах імперію Романових.

Уряд Кірібаті заявив, що не готовий поступитися суверенним правом на свої острови.

Це рішення ухвалили після того, як пропозицію бізнесмена проаналізувала комісія з іноземних інвестицій та дала на неї негативний відгук.

Дружина Бакова Марина в січні пояснила, що її чоловік прагне відтворити імперію Романових, тому що цього хоче "велике кількість російських патріотів, які незадоволені режимом [президента Росії Володимира] Путіна".

У квітня 2014 Монархічна партія Росії проголосила російським імператором Миколу Кириловича Лейнінгена-Романова. За словами Бакової, спадкоємець престолу Микола III також хоче відтворити імперію в Тихому океані.

Баков раніше робив спроби відновити російську монархію на Островах Кука в Полінезії, а також у Чорногорії.

Бакова обрали до Держдуми у 2003 році від "Партії Відродження Росії". Після цього Баков перейшов у партію "Союз правих сил" і керував виборчими кампаніями СПС в 2004-2007 роках.

У 2012 році він очолив монархічну партію Росії. Він неодноразово заявляв, що сподівається на відновлення монархічного ладу в Росії.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему