Вандали розгромили єврейський цвинтар у Філадельфії

вандал

Автор фото, Getty Images

Поліція Філадельфії розшукує вандалів, які, за словами місцевого рабина, пошкодили близько 500 надгробків на єврейському кладовищі Маунт-Кармел.

Це сталося менш ніж через тиждень після нападу на єврейське кладовище під Сент-Луїсом у штаті Міссурі.

А минулої п'ятниці в деяких районах міста Баффало, штат Нью-Йорк, невідомі розписали стіни будинків свастиками і релігійними образами.

Вранці в понеділок щонайменше шість єврейських громад на східному узбережжі США отримали попередження про бомби, закладені в їхні центри.

Президент США Дональд Трамп стурбований випадками вандалізму на єврейських цвинтарях і засуджує акти антисемітизму, заявив у понеділок представник Білого дому Шон Спайсер.

У неділю чоловік, який прийшов на цвинтар Маунт-Кармел відвідати могилу батька, подзвонив у поліцію і повідомив, що приблизно сотня надгробків повалена, деякі з них розколоті.

Мер Філадельфії засудив цей акт вандалізму.

А представник міністерства закордонних справ Ізраїлю Еммануель Нахшон висловив певність, що винних знайдуть і покарають.

На відновлення пошкоджених могил вже зібрали тисячі доларів, і ще 13 тисяч пропонуються як винагороду тому, хто допоможе знайти зловмисників.