Через обвал на Шулявці змінили маршрути тролейбусів

Карта маршрутів

Автор фото, kievcity.gov.ua

Через обвал Шулявського мосту в Києві тролейбуси № 22, 27, 30 і 42 прямуватимуть до Індустріального мосту з одного боку і до вулиці Дегтярівської - з іншого. Про це повідомили у "Київпастрансі".

Тролейбусний маршрут № 7 подовжили до Повітрофлотського шляхопроводу, а маршрут № 22 курсуватиме на двох ділянках: від вул. Ольжича до вул. Дегтярівської, а також від Міжнародного аеропорту "Київ" до Індустріального шляхопроводу.

Змінили й тролейбусний маршрут № 30, який їхатиме від вул. Милославської до вул. Дегтярівської, а також від вул. Кадетський Гай до Індустріального шляхопроводу.

Тролейбус №27 курсуватиме на двох ділянках: від ст. м. "Петрівка" до вул. Дегтярівської, від Залізничної станції "Київ-Волинський" до Індустріального шляхопроводу.

Автор фото, UNIAN

Підпис до фото,

У понеділок увечері в Києві частково обвалився міст на Шулявському шляхопроводі - важливій транспортній артерії міста.

У КМДА зазначили, що маршрут № 42 також йтиме до Індустріального шляхопроводу.

Окрім того, у зв'язку з інцидентом збільшили кількість вагонів на трамвайному маршруті № 3 Борщагівської лінії швидкісного трамваю.

У зв'язку з обвалом частини конструкцій Шулявського мосту в Києві влада просить водіїв авто у тому районі міста користуватися наземним та підземним громадським транспортом.