Фото радниці Трампа в Овальному кабінеті обурило соцмережі

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Багато хто вважає позу пані Конуей ознакою неповаги

Фотографія старшої радниці президента США Трампа Келліенн Конуей викликала шквал критики у соцмережах. На знімку пані Конуей вилізла з ногами на диван в Овальному кабінеті Білого дому, навіть не знявши туфлі, й щось вивчає на мобільному телефоні.

На задньому плані - президент Дональд Трамп позує перед камерами разом з керівниками вищих навчальних закладів та коледжів для афроамериканців.

Пізніше Келліенн Конуей з дивану зробила кілька знімків з Дональдом Трампом і його гостями на свій телефон.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Келліенн Конуей також сфотографувала зустріч на телефон

Користувачі соціальних мереж звинуватили пані Конуей у неповазі до Овального кабінету, народу США і американського президента. "Так ні в якому разі не можна робити в Овальному кабінеті", - написав один з юзерів.

"Подумайте про всіх великих людей, які сиділи на цьому дивані, й приберіть ноги", - обурився ще один користувач.

Крім того, радницю пана Трампа запідозрили у неповазу до зустрічі загалом.

Копирайт изображения Twitter
Image caption Правозахисник Дерай Маккессон: "Тепер ви не можете очікувати від нас, щоб ми серйозно сприймали цю "зустріч", коли вона так організована"

"Тепер ви не можете очікувати від нас, щоб ми серйозно сприймали цю "зустріч", коли вона так організована", - написав громадський активіст Дерай Маккессон, який захищає права чорношкірих громадян США.

Копирайт изображения Twitter
Image caption Юзер SnowflakeJade: "Чесно кажучи, те, що зробила Келліенн Конуей в Овальному кабінеті, - це не найгірша річ, яка тут сталася за останні місяці"

Водночас дехто закликав не перебільшувати масштаб події: "Чесно кажучи, те, що зробила Келліенн Конуей в Овальному кабінеті, - це не найгірша річ, яка тут сталася за останні місяці".

Багато хто порівняв фотографії Келліенн Конуей зі знімком колишнього президента США Барака Обами, зробленим у 2013 році. На ньому пан Обама поставив ногу на стіл у тому ж самому кабінеті.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Барака Обаму також колись критикували за те, що він поставив ногу на стіл в Овальному кабінеті

Пані Конуей вже кілька разів критикували за її поведінку. Раніше в ефірі Fox News вона закликала глядачів купувати товари з колекції доньки президента США Іванки Трамп. У комітеті з етики конгресу США такі заклики визнали неприйнятними для офіційної особи.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему