З "Радио Вести" йде майже весь колектив

Копирайт изображения Радио Вести
Image caption Нацрада з питань телебачення і радіомовлення раніше звинуватила "Радио Вести" у порушеннях умов ліцензії а також недотримання вимог закону щодо мінімум 50% передач українською мовою

З "Радио Вести" 28 лютого звільнилася абсолютна більшість працівників, повідомляють джерела у радіостанції та ЗМІ.

За даними ВВС Україна, безпосередньою причиною такого рішення стало рішення Нацради з питань телебачення і радіомовлення не продовжувати ліцензію для "Радио Вести" у Харкові.

Джерело додає, що подібне рішення очікується і щодо мовлення радіостанції в Києві, тоді як у Дніпрі ліцензія "Радио Вести" діє до 2019 року.

Прощання

28 лютого ведучі різних програм радіо попрощалися зі слухачами.

Сайт "Детектор-медіа" цитує одне з власних джерел: "Усі лінійні ведучі сьогодні попрощалися зі слухачами у своїх програмах: "Ранок", "Ранок 2", "Свіжий погляд", "Новини", "Точка зору", "Циніки"… Йдуть не лише ведучі, журналісти й редактори - весь продакшн йде, комерційний відділ теж".

За даними видання, працівникам "Радио Вести" не виплатили зарплати за січень і лютий, а також компенсації за скорочення. Розрахуватись обіцяють протягом тижня.

Водночас директорка з виробництва Юлія Кугітко розповіла "Детектор медіа", що "Радио Вести" не припинятиме мовлення 1 березня: "Завтра ефір буде. Що буде в ефірі - залежить від того, хто залишиться працювати в компанії. Наразі мені невідомо, хто саме залишиться. Але ключове - ефір буде".

Скарга

Копирайт изображения Радио Вести
Image caption Повідомлення на сайті радіостанції

Також у вівторок стало відомо, що "Радио Вести" подало заяву до Генпрокуратури, поліції і Національного антикорупційного бюро на рішення Нацради з питань телебачення і радіомовлення щодо роботи радіостанції в Харкові.

Там звинуватили регулятора у невиконанні судових рішень та зловживанні влади.

"Нацрада позбавила "Радио Вести" ліцензії у Харкові, порушивши статті Кримінального кодексу України. Регулятор знехтував чинним законодавством і виніс рішення всупереч ухвали суду, керуючись політичними мотивами і збоченим розумінням службової етики і обов'язку", - заявила голова Медіа Холдингу "Вести Украина" Ольга Семченко.

У Нацраді ситуацію поки не коментують.

Раніше причинами позбавлення права на мовлення у Харкові там називали порушення умов ліцензії а також недотримання вимог закону щодо мінімум 50% передач українською мовою.

Новини на цю ж тему