В школах Англії дітей вчитимуть, що таке секс

освіта Копирайт изображения РА

Секс і стосунки стануть обов'язковими для вивчення в усіх школах Англії, заявили в уряді.

Дітей з чотирирічного віку навчатимуть, як мати безпечні і здорові стосунки, заявив міністр освіти Джастін Грінінг

Також у школярам у прийнятному віці розповідатимуть про секс. Але батьки мають право звільнити своїх дітей від цих уроків.

До цього часу сексуальна освіта була обов'язкова лише в деяких школах, зокрема державних.

Вільні та академічні школи, які не контролює місцева влада, були не зобов'язані дотримуватися національної програми і вчити дітей про секс.

Заява уряду означає, що всі школи з національної системи освіти будуть зобов'язані виконувати це.

У відповідному віці на уроках робитимуть акцент на тому, що таке здорові стосунки. Також дітям розповідатимуть про небезпеки секстингу, інтернет-порнографії і сексуальних домагань.

У письмовій заяві міністра освіти йдеться, що норми викладання сексуальних стосунків, які запровадили у 2000 році, стають все більш застарілими. За його словами, така освіта не може запобігти ризикам для дітей. Серед таких називають: кібербулінг, секстинг, онлайн-небезпека.

"Чутливий підхід"

Батьки матимуть право звільнити дітей від сексуальної освіти.

"Школи будуть проявляти гнучкість у тому, як подавати ці уроки. Вони зможуть розробити комплексний підхід, чутливий до потреб місцевої громади. Також, як і зараз, релігійні школи матимуть можливість навчати відповідно до їхньої віри".

Такі новини привітали у профспілці британських працівників освіти NAHT. Генеральний секретар об'єднання шкільних лідерів Рассел Гоббі заявив, що сексуальна освіта зможе підготувати дітей до викликів, з якими вони зіткнуться.

Дуже важливо, щоб молодь вчили правильним стосункам, заявив він.

Копирайт изображения Getty Images

Малкольм Троуб, тимчасовий генсекретар Асоціації шкіл та коледжів, закликав уряд дати школам свободу бути інноваційним і гнучким в тому, як викладати сексуальну освіту.

Церква таку освіту підтримує.

"В час, коли навіть у початковій школі діти піддаються дії порнографії в інтернеті, часто випадково, й коли така практика, як секстинг, стає звичайним явищем у більш молодому віці, ми не можемо пропагувати підхід трьох мавп, що закривають очі, вуха і рот, обіцяючи не бачити, не чути і не говорити про зло", - заявив єпископ англіканської церкви Стівен Конвей, який займається питаннями освіти.

"Трагедія"

Організація "Безпека в школі" описала сексуальну освіту в школі як "трагедію".

Координатор організації Антонія Таллі заявила, що "батьки будуть абсолютно безсилі і не зможуть захистити своїх дітей від презентації сексуальної активності, яка, як ми знаємо, є частиною статевого виховання у навчальних посібниках для дітей молодшого шкільного віку".

"Держава просто не може захистити дітей так, як можуть це зробити батьки. Ця пропозиція надсилає велике повідомлення батькам, що вони нездатні вчити своїх дітей, що таке секс", - заявила пані Таллі.

Про обов'язкову сексуальну освіту оголосили після багатьох закликів депутатів, представників місцевої влади, благодійних організацій, які просили зробити її обов'язковою для всіх шкіл.

Сексуальні знущання є серйозною проблемою в школах, йшлося у звіті парламентського комітету з прав і свобод жінок.

Минулого місяця організація Local Government Association заявила, що відсутність сексуальної освіти в деяких середніх школах Англії є "бомбою уповільненої дії".

Новини на цю ж тему