Радниця Трампа розповіла, навіщо залізла з ногами на диван

Конуей на дивані у кабінеті Трампа Копирайт изображения Getty Images
Image caption Конуей на дивані у кабінеті Трампа

Старший радник президента США Келліенн Конуей розповіла, навіщо залізла з ногами у туфлях на диван в Овальному кабінеті.

В інтерв'ю Fox Business вона пояснила, що її попросили зробити фотографію з певного ракурсу. При цьому у кабінеті, за її словами, було повно журналістів.

"Мене попросили знімати з певного кута, і я робила саме це. Я, звичайно, не хотіла проявити неповагу, я не хотіла, щоб мої ноги були на дивані", - заявила пані Конуей.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Келліенн Конуей сфотографувала зустріч на телефон

Пані Конуей сфотографували в Овальному кабінеті на фоні президента Дональда Трампа, який позував перед камерами разом з керівниками історично "чорних" вищих навчальних закладів (HBCU) - особливої категорії вузів США, що створювали з другої половини XIX століття спеціально для афроамериканського населення.

Фотографія Конуей викликала критику а соцмережах. При цьому на інших знімках видно, що вона фотографує Трампа і гостей на телефон.

Копирайт изображения Twitter
Image caption Правозахисник Дерай Маккессон: "Тепер ви не можете очікувати від нас, щоб ми серйозно сприймали цю "зустріч", коли вона так організована"

Користувачі соціальних мереж звинуватили Конуей в неповазі до Овального кабінету, народу США і президента країни.

Пані Конуей вже не вперше опинилася в центрі скандалу. Раніше в ефірі Fox News вона закликала купувати товари з колекції доньки президента США Іванки Трамп. У комітеті з етики конгресу США назвали ці заклики неприйнятними.

Новини на цю ж тему